KONSTRUKTSIOONID

Hoone rajatakse lintvundamendile. Vundamendil on olemas radoonitõkkekile. Välisseinad on laotud Fibo plokkidest ja on soojustatud EPS60 Silver 250mm. Välisseinad viimistletakse osaliselt mineraalse õhekrohviga ning osaliselt laudisega.

Vahelaed on raudbetoonist õõnespaneelidest. Paneelide peale on sammumüra tõkestamiseks paigaldatud mineraalvill ja tehtud betoonist tasanduskiht.

Kõik korterite vahel olevad siseseinad on suurema helikindluse tagamiseks laotud 240 mm paksustest ja täis betoneeritud betoonkividest. Korterite siseseinad on
metallkarkassil kipsplaat-seinad, milles kasutatakse isolatsioonimaterjalina mineraalvilla

Hoone vahelaed ja katuslagi rajatakse raudbetoon õõnespaneelidest. Vahelagede õõnespaneelidele paigaldatakse sammumüra plaat, millele valatakse 100 mm paksune raudbetoonist põrand.

Katus: Katuselagi on puitsarikatel 50x200mm + lisasarikas 50mm. Soojustuseks katus – lamekatus, SBS rullmaterjal, vill ja Kingspan soojustusega Aknad on kolmekordse klaaspaketiga PVC aknad.
SISSEVIIMISTLUS

Korterite eluruumide siseseinad värvitakse. Vannitubade ja tualettruumide viimistletakse keraamiliste plaatidega.
Eluruumide põrandatele paigaldatakse naturaalne 3-lipiline tammeparkett.
Esiku, tualettruumi, vannitubade ja abiruumide põrandatale paigaldatakse keraamilised plaadid.
Vannituppa paigaldatakse kvaliteetsed seina- ja põrandaplaadid.
Müügihind sisaldab ka sanitaartehnikat ja keraamikat.
Vannitubade dušinurgad on piiratud klaasist seintega ning varustatud seina ääres olevate trappidega. Lisaks on nii vannitubade kui ka esikute ripplagedes süvisvalgustid.

Soojavarustuse allikaks on individuaalne (Fujitsu WSYK100G6 7,5kW) õhk-vesi soojuspump, mille boiler soojendab ka tarbevett. Soojuskandjaks on vesipõrandaküte, mis tagab mõnusa sisekliima ja suurema energiatõhususe. Temperatuuri on võimalik reguleerida ruumipõhiselt.
VENTILATSIOON

Igal korteril on ette nähtud energiasäästlik soojustagastusega ventilatsiooniagregaat (Domkekt R 300V), mis tagab energiasäästlikuma ekspluatatsiooni ning hea ja kvaliteetse sisekliima. Samuti võimaldab korteripõhist õhu liikumise reguleerimist.
ENERGIAMÄRGIS

Korralik välisseinte soojustus, hea soojapidavusega avatäited ning kaasaegsed tehnosüsteemid tagavad hoonele B-energiamärgise ning madalad kõrvalkulud.
ELEKTER JA NÕRKVOOL

Vooluarvesti on kauglugemisega, igal korteril on eraldi liitumine 3x20A.
Kõikidesse tubadesse veetakse kaablid interneti, TV ja valvesignalisatsiooni jaoks.
Samuti paigaldatakse pistikupesad ja lülitid, sanitaarruumidesse ning esikusse ka kohtvalgustid.
Korterisisesel kaabeldusel kasutatakse ülikiire andmeside edastamist võimaldavat Cat 6 standardile vastavat kaabeldust. Olemas valmidus valvesignalisatsiooni seadmete paigaldamiseks.
VEEVARUSTUS JA KANALISATSIOON

Hoone on ühendatud Viimsi Vesi vee- ja kanalisatsioonivõrku. Maja ümber paigaldatud korralik drenaaž ning sadeveetorustik.
EHITISELE JA SISETÖÖDELE KEHTIB 5 AASTAT GARANTIID!
Võta meiega ühendust
Andres
+372 55559 003
andres@assg.ee
* Kodulehel kasutatud pildid on illustratiivsed ning võivad erineda lõplikult välja kujunevast elukeskkonnast.